Сучасним дівчатам - сучасна книга!
Кожна дівчинка — особлива. А значить, особливі її бажання, секрети та мрії. Але кожна з особливих дівчат прагне одного — бути щасливою. Для досягнення цієї мети знадобиться «Щоденник щасливих дівчат».
Щоденник складається з п’яти розділів, кожен із яких має свій колір:
- блакитні сторінки допоможуть отримати різні скіли – практичні навички, що стануть у пригоді в сучасному житті;
- жовті призначені для того, щоб краще пізнати себе, зрозуміти свої особливості;
- фіолетові сторінки дають можливість спробувати різні хобі;
- зелені сторінки обираємо для розваг;
- бірюзові можна заповнити разом із найкращою подругою, сестрою чи мамою.
Щоденник містить QR-коди, відсканувавши які можна отримати корисні аудіо- та відеоматеріали.
Головна мета секретника — зробити щасливою свою власницю.
Щоденник щасливих дівчат – автор Альона Пуляєва, видавництво АССА. Це яскравий і стильний щоденник для дівчат, який допомагає організувати час, фіксувати думки, цілі та приємні моменти життя. Містить різноманітні блоки для записів, порад, мотиваційних цитат і креативних завдань, що сприяють саморозвитку та позитивному настрою. Підійде для ведення особистих нотаток, планування дня та розвитку навичок саморефлексії.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | АССА |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Молодша школа |
| Мова видання | Українська |
| Обкладинка | Тверда палітурка |
| Кількість сторінок | 184 |
| Колір | Бірюзовий |
| ISBN | 0 |
| Стан | Новий |
| Рік видання | 0 |
| Вид палітурки | Твердий |
| Формат | |
| Ширина | 0 мм |
| Довжина | 0 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Формат | 21х21 см |
| Поверхня | Матова |
| Тип поліграфічного паперу | Офсетний |
| Вид | Недатований |
| Кількість аркушів | 184 |
| Тип | Комбінований |
| Особливості | Крафт-папір |
| Вид товару | Блокнот |
| Колір паперу | Різні кольори |
| Матеріал обкладинки | Картон |
| Тематика декору, малюнка | Люди, діти |



