Географія. Збірник тестових завдань. 10 варіантів у форматі ЗНО та ДПА : навчальний посібник І С. Г. Кобернік, Р. Р. Коваленко І Кам'янець-
Подільський : ФОП Сисин О. В., 2020. - 116 с.
Посібник містить тестові завдання різних рівнів за змістом шкільних курсів географії та структурою тесту з географії ЗНО.
Зміст роботи визначено Програмою зовнішнього незалежного оцінювання з географії для осіб, які бажають здобути вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти, затвердженою наказом Міністерства освіти і науки України.
Загальна кількість завдань роботи - 54. На виконання роботи відведено 150 хвилин.
Сертифікаційна робота з географії складається із завдань чотирьох форм:
1. Завдання з вибором однієї правильної відповіді (1-З6). Завдання має основу та чотири варіанти відповіді, з яких лише один правильний. Завдання вважають виконаним, якщо учасник ЗНО вибрав і позначив відповідь у бланку відповідей А.
2. Завдання на встановлення відповідності («логічні пари») (З7-42). Завдання має основу та два стовпчики інформації, позначених цифрами (ліворуч) і буквами (праворуч). Виконання завдання передбачає встановлення відповідності (утворення «логічних пар») між інформацією, позначеною цифрами та буквами. Завдання вважають виконаним, якщо учасник ЗНО зробив позначки на перетинах рядків (цифри від 1 до 4) і колонок (букви від А до Д) у таблиці бланка відповідей А.
З. Завдання відкритої форми з короткою відповіддю (4З-48). Неструктуроване завдання має основу та передбачає розв'язування задачі. Завдання вважають виконаним, якщо учасник ЗНО, здійснивши відповідні числові розрахунки, записав, дотримуючись вимог і правил, кінцеву відповідь у бланку відповідей А.
4. Завдання з вибором трьох правильних відповідей із семи запропонованих варіантів відповіді (49-54). Завдання має основу та сім варіантів відповіді, позначених цифрами, серед яких лише три правильні. Завдання вважають виконаним, якщо учасник ЗНО вибрав і записав три відповіді (цифри) у бланку відповідей А.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Абетка |
| Країна виробник | Україна |
| ISBN | 9786175393338 |
| Вага | 280 г |
| Вид | Посібник |
| Вид палітурки | М'який |
| Кількість сторінок | 116 |
| Мова видання | Українська |
| Навчальний період | Старша школа (10-12 клас) |
| Рік видання | 2020 |
| Стан | Новий |
| Тематика | Школярам, абітурієнтам |
| Тип поверхні паперу | Напівглянсова |
| Тип поліграфічного паперу | Офсетний |
| Формат | |
| Довжина | 24 см |
| Ширина | 17 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Формат | 70х100/16 (170х240 мм) |



