Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пазли "Секретна стежка",
100 елементів. Розвивають логічне мислення, дрібну моторику рук, посидючість.
|
| Виробник | Castorland |
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість складових елементів | 100 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Стан | Новий |
| Тематика | Казки, кіно, мультфільми |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Класичний |
|
| Висота | 29 см |
| Ширина | 40 см |
|
| Висота упаковки | 220 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 320 мм |