Пазли 2000 елементів від всесвітньо відомого польського виробника Castorland.
Пазли виконані з якісного картону і відрізняються від конкурентів високою точністю різання. Помилитись при зборі головоломки дуже важко, тому що пазл має лише один варіант розміщення.
Пазли Castorland мають яскраву привабливу коробку червоного кольору, запаяну в ПВХ плівку.
Самі пазли всередині коробки запаяні в поліетиленовий пакет.
Даний набір містить 2000 елементів та в зібраному стані має розмір картини 92 х 68 см. Розмір елемента: близько 2 см.
Ідеально підходить як оригінальний подарунок!
Пазли Castorland 2000 елементів "Будинок кішок" (C-200726) від всесвітньо відомого польського виробника Castorland.
Пазли виконані з якісного картону і відрізняються від конкурентів високою точністю різання. Помилитися при зборі головоломки дуже важко, так як пазл має тільки один варіант розміщення.
Пазли Castorland 2000 елементів "Будинок кішок" мають яскраву привабливу коробку червоного кольору, запаяну в ПВХ плівку. Самі пазли, всередині коробки, запаяні в поліетиленовий пакет.
Даний набір містить 2000 елементів і в зібраному стані має розмір картини 92 х 68 см. Найчастіше відповідає віковій групі 10+.
Ідеально підходить в якості оригінального подарунка!
Розмір картинки: 92 х 68 см.
Розмір коробки 38х26,5х5 см.
Вік 10+
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Castorland |
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Для дорослих |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 2000 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Стан | Новий |
| Тематика | Тварини |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Класичний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 50 мм |
| Довжина упаковки | 380 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 275 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 92 см |
| Ширина | 68 см |


