Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Хтось причаївся у ялинці — так і не помітиш, доки не розмалюєш все яскравими кольорами. Зроби, щоб ялинка засяяла вогниками, а сніжинки мерехтіли у світлі ліхтаря — на Різдво все оживає, і кожен олівець, ручка чи фломастер можуть здійснити справжні дива. Тож мерщій чаклувати, щоб заспокоїтися під час передсвяткової метушні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Віват |
| Країна виробник | Україна |
| Використання | Одноразове |
| Вікова група | Від 5 років |
| Кількість картинок | 30 і більше |
| Матеріал | Папір |
| Спосіб розфарбовування | Олівцями, Фломастерами, Глітером/блискітками, Пальчиковими фарбами, Гуашевими фарбами, Акварельними фарбами |
| Стать | Унісекс |
| Тематика | Казки, кіно, мультфільми |
| Тип | Розмальовка-антистрес |
| Формат | |
| Висота | 0.5 см |
| Довжина | 23 см |
| Ширина | 18 см |

