Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
60 графічних малюнків для розмальовування за номерами.
Любите котиків, так? Якщо б ви їх не любили, навряд чи б гортали ці сторінки. Тож вітаємо! Ця унікальна книга допоможе вам виразити свою симпатію до них ще й у кольорі. Тут вас зустрічають: чарівний шотландський висловухий кіт, грайлива бенгальська кішка, добрий велетень мейн-кун та багато інших. Коти тільки й чекають, коли ви надихнете в них життя. Кожний муркотун має свій власний номер, отже ви не заплутаєтеся. Можете одягнути пухнастиків у шубки їхнього природного кольору, а можете пофантазувати й використати фантазійні кольори.
Любите котиків, так? Якщо б ви їх не любили, навряд чи б гортали ці сторінки. Тож вітаємо! Ця унікальна книга допоможе вам виразити свою симпатію до них ще й у кольорі. Тут вас зустрічають: чарівний шотландський висловухий кіт, грайлива бенгальська кішка, добрий велетень мейн-кун та багато інших. Коти тільки й чекають, коли ви надихнете в них життя. Кожний муркотун має свій власний номер, отже ви не заплутаєтеся. Можете одягнути пухнастиків у шубки їхнього природного кольору, а можете пофантазувати й використати фантазійні кольори.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Жорж |
| Країна виробник | Україна |
| Використання | Одноразове |
| Вікова група | Від 8 років |
| Кількість картинок | 30 і більше |
| Матеріал | Папір |
| Спосіб розфарбовування | Фломастерами, Акварельними фарбами, Олівцями, Гуашевими фарбами |
| Стать | Унісекс |
| Тематика | Тварини |
| Тип | Розфарбування за номерами |
| Формат | |
| Висота | 1 см |
| Довжина | 25 см |
| Ширина | 25 см |






