Maxi пазли фірми Castorland — це пазли для найменших шанувальників головоломок.
Спеціально для дітей віком від 4 років фірма Касторленд випустила пазли, які складаються з великих деталей. Зібрати таку головоломку можуть і дітки молодшого віку.
Яскраві барвисті картинки допоможуть дитині ознайомитися з нашим незвичайним світом. А готова картинка може стати оригінальною прикрасою дитячої кімнати.
Пазли дуже корисні для розвитку пізнавальних здібностей дитини, вони сприяють розвитку образного та логічного мислення, довільної уваги, сприйняття, зокрема розпізнавання окремих елементів за кольором, формою, розміром і пр. Пазли ТМ Castorland вчать правильно сприймати зв'язок між частиною та цілим, розвивають дрібну моторику рук.
Розмір картинки в зібраному вигляді: 59 х 40 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Castorland |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 4 років |
| Кількість складових елементів | 40 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Наявність магнітів | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Класичний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 47 мм |
| Довжина упаковки | 320 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 220 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 59 см |
| Ширина | 40 см |


