Новий роман від Золотої письменниці України Відомий архітектор Гнат Куроган мешкає врозкішному маєтку під Києвом. Незабаром він святкує своє 88-річчя, тож до нього приїдуть сини та онука — нібито щоб привітати. Проте гості сподіваються лише на одне: отримати якомога більшу частину спадку старого. Кожен із Гнатових родичів змушений шукати чималі гроші — через пристрасть до алкоголю чи ігроманію, власні амбіції чи лінощі. Та несподівано напередодні святкування одного із синів Гната Курогана знаходять зарізаним у бібліотеці замку. Хто скоїв страшний злочин? Невже спадок вартий життя рідної людини? Всі секрети будуть розкриті, а страшна правда вразить кожного.
«Спадок» — це захопливий роман, у якому тісно переплелися пристрасть, кохання, зрада та пошуки власної ідентичності. Головна героїня — молода дівчина Лариса, яка несподівано дізнається про свій спадок — таємничий будинок, що залишив їй дід, якого вона ніколи не знала. Разом зі спадком до Лариси приходять не тільки матеріальні цінності, а й заплутана сімейна історія, темні секрети минулого, питання честі, гідності й самоповаги.
У центрі сюжету — боротьба героїні за своє щастя, право на любов і власне місце у світі. Книга дуже емоційна, вона порушує гострі соціальні проблеми, говорить про зневіру і надію, про справжнє та фальшиве в стосунках між людьми.
Дашвар традиційно пише просто, зрозуміло, але глибоко — історія легко читається, однак залишає після себе простір для роздумів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Клуб Сімейного Дозвілля |
| Країна виробник | Україна |
| Жанр | Проза |
| Мова видання | Українська |
| Вид палітурки | Твердий |
| Тип поверхні паперу | Матова |
| Тип поліграфічного паперу | Офсетний |
| Кількість сторінок | 496 |
| Рік видання | 0 |
| Вага | 0 г |
| ISBN | 978-617-15-0397-7 |
| Стан | Новий |
| Висота | 0 мм |
| Тип видання | Звичайне |
| Формат | |
| Довжина | 20.5 см |
| Ширина | 13.5 см |




