Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Глобус політичний показує будову нашого світу на Землі.
На політичному глобусі показані межі держав, столиці, великі населені пункти і т.д.
Стане чудовим пізнавальним подарунком дитині!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Марко |
| Країна виробник | Україна |
| Вид картки | Політична |
| Розташування | Настільне |
| Мови | Український |
| Поверхня | Гладка |
| Матеріал виготовлення підставки | Пластик |
| Джерело живлення | Без харчування |
| Підсвічування | Ні |
| Розміри | |
| Довжина | 0 мм |
| Ширина | 0 мм |
| Діаметр | 260 мм |
| Висота | 0 мм |
| Вага | 0 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Видавництво | КАНЦ |
| Мова | У назві |
| Автор | 00-00002876 |

