Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія «Білінгви» створена для дітей, які тільки починають вчити польську. Книги допоможуть поповнити словниковий запас з різних тем за допомогою цікавих текстів та ілюстрованих мінісловничків. «Правила дорожнього руху» Як безпечно подорожувати великим містом? Разом з Ігорем діти навчаться правильно переходити дорогу, розрізняти дорожні знаки та безпечно їздити в транспорті. І це все польською!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Талант |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 80 кг |
| Довжина | 295 мм |
| Ширина | 205 мм |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
| Тип бумаги | Офсетний |
| Тематика | Мови світу |
| Вивчення мови | Польський |
| Мова видання | Український |
| Тип поверхні паперу | Матова |
| Кількість сторінок | 16 ст |
| Ілюстрації | Кольорові |
| Обкладинка | М'яка обкладинка |
| ISBN | 9789669891792 |
| Колір | Різні кольори |
| Вікова група | Від 6 років |
| Жанр | Розповідь |




