Хлопчик у смугастій піжамі» Джона Бойна - це один з найзворушливіших романів останніх років, глибоко емоційна історія про дружбу та невинність на тлі жахів війни.
Книга розповідає про Бруно - дев’ятирічного хлопчика, який живе в нацистській Німеччині. Після того, як його батька призначають начальником концентраційного табору, родина хлопця переїжджає на нове місце. Згодом Бруно знайомиться з хлопчиком на ім’я Шмуль, який живе за колючим дротом та вдягнений в»смугасту піжаму».
«Хлопчик у смугастій піжамі» - це книга, яка змушує замислитися над тим, як війна і ненависть впливають на життя та світогляд дітей, які заслуговують на невинність та безтурботність. Історія нагадує про важливість людяності, емпатії та розуміння, і є однією з тих, що залишають незабутній слід у серці кожного читача.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Видавництво |
| Країна виробник | Україна |
| Жанр | Повість |
| Мова видання | Українська |
| Вид палітурки | М'який |
| Тип поверхні паперу | Матова |
| Тип поліграфічного паперу | Офсетний |
| Кількість сторінок | 120 |
| Рік видання | 0 |
| Вага | 0 г |
| ISBN | 0 |
| Стан | Новий |
| Висота | 0 мм |
| Тип видання | Звичайне |
| Формат | |
| Довжина | 0 см |
| Ширина | 0 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробу | Піжама |



