Опис книги-картинки "Якось дощової днини"
"Якось дощової днини" – це захоплива історія для дітей, яка розповідає про поросятко Хрюшу. На перший погляд здається, що він змокнув через дощ, але події розгортаються зовсім не так, як очікується. Сюжет книги побудований у вигляді кумедної пригоди, яка змушує замислитись і посміхнутися.
До Хрюші одна за одною приєднуються інші герої:
- миша;
- два дикобрази;
- три буйволи;
- і ще декілька несподіваних друзів.
Особливості книги
- Яскраві ілюстрації. Малюнки привертають увагу та допомагають краще розуміти події.
- Дотепний і простий текст, що легко сприймається дітьми.
- Історія поступово розкриває несподівану розв'язку, яка захочеться перечитати.
Книга-картинка підходить для раннього читання та спільного дозвілля з дітьми. Вона знайомить малюків з поведінкою у незвичайних ситуаціях, розвиває уяву та навички рахування за допомогою послідовного додавання нових персонажів. Сюжет допоможе навчитися будувати логічні зв'язки, задавати питання та шукати відповіді.
Видання надруковане якісно, зручний формат дозволяє легко тримати книгу в руках і розглядати кожну сторінку разом з дитиною. Проста мова і кумедна історія роблять цю книгу вдалою для самостійного читання молодшими школярами.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Талант |
| Країна виробник | Україна |
| ISBN | 978-966-935-005-3 |
| Ілюстрації | Кольорові |
| Вікова група | Для малюків |
| Жанр | Пригоди |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість сторінок | 32 |
| Мова видання | Українська |
| Обкладинка | Тверда палітурка |
| Рік видання | 2016 |
| Стан | Новий |
| Тип паперу | Крейдований |
| Тип поверхні паперу | Глянцева |
| Формат | |
| Довжина | 26 мм |
| Ширина | 20.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автор | Автор |
| Видавництво | Талант |
| Мова | У назві |




